• سانروف
  • لیست نمایندگی ها
  • رهیاب
  • پاور ویندوز
  • رینگ اسپرت

 تسهيلات آپكو به مناسبت روز زن به بانوان


شركت خودروهاي سفارشي ايران خودرو (آپكو) به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و با هدف بزرگداشت مقام زن و روز مادر تسهيلات خاصي را براي بانوان در نظر گرفته است. 
اين شركت طرح وي‍ژه خود را از 23 ارديبهشت به مدت یک ماه براي بانوان برگزار مي كند.
 در اين طرح به بانواني كه از طريق نمايندگي مرکزی آپكو (كد1068) اقدام به خريد خودرو ميكنند بسته به نوع ثبت نام(اعتباري ،نقدي )از 3000 تا 4000 امتياز خريد هديه از مراكز آپكو تعلق مي گيرد كه با توجه به اين مي‌توانند تسهيلاتي براي خريد تجهيزات سفارشي بنا به جداول باشگاه مشتريان آپكو دريافت كنند.
همچنين در هفته اول طرح مذکورتخفيف پنج درصدي جهت خريد تجهيزات سفارشي براي اين عزيزان در نظر گرفته شده است.
 مهمترين مزيت خريد خودرو از مراكز آپكو امكان نصب تجهيزات جانبي استاندارد، همراه با گارانتي و خدمات پس از فروش در كوتاه ترين زمان ممكن است به نحوي كه مصرف كننده هنگام تحويل خودرو نيازي به مراجعه به مراكز غير استاندارد و نامعتبر ندارد .
به منظور سهولت بيشتر توصيه مي شود بانوان محترم قبل از ثبت نام به سايت آپكو مراجعه و در باشگاه مشتريان ثبت نام كنند.كارت باشگاه هم بعدا براي ثبت نام كننده صادرخواهد شد.
گفتني است، گروه‌های مختلف مصرف کنندگان و مشتریان با عضویت در باشگاه آپكو و با توجه به میزان استفاده از محصولات و خدمات اين شرکت از قبيل خرید خودرو، سفارش تجهیزات جانبی،تیونینگ خودرو و خدمات تعمیرگاهی در سطوح مختلف طبقه بندی وضمن دریافت کارت عضویت از امتیازات متعلق به هر گروه بهره‌مند خواهند شد .

نظرات کاربران :